• O nas

Obrączki ślubne i pierścionki zaręczynowe

postaw na ponadczasowe wzornictwo

Firma GoldenDreams to producent wysokiej jakości wyrobów jubilerskich z metali szlachetnych. Prowadzimy również sprzedaż biżuterii. W naszej ofercie znajdują się:

·       obrączki,

·       pierścionki zaręczynowe,

·       biżuteria złota,

·       biżuteria ślubna.

Specjalnością GoldenDreams są obrączki ślubne oraz pierścionki zaręczynowe. Znajdująca się w naszym asortymencie biżuteria jest połączeniem ponadczasowego designu, wysokiej próby metali szlachetnych orazspecjalnie wyselekcjonowanych kamieni szlachetnych i półszlachetnych, które tworzą oryginalne i cenione przez klientów ozdoby. Nasze produkty wykonane w technologii dyfuzyjnej charakteryzują się dużą trwałością i podatnością na zmiany rozmiaru.  

Sprzedaż wyrobów jubilerskich prowadzimy zarówno dla klientów z Polski, jak i osób spoza granic RP.

Na obrączki ślubne produkowane przez GoldenDreams i sprzedawane w internetowym sklepie jubilerskim udzielamy dożywotniej gwarancji. U nas mogą Państwo zamówić również dodatkowe usługi jubilerskie, w tym:

·       grawer na obrączkach(bezpłatnie);

·       wykonanie obrączek ze złota powierzonego.

 

Prowadzimy także dożywotni serwis obrączek.

Dużą uwagę przywiązujemy do profesjonalnej obsługi i serwisu posprzedażowego. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby pomóc wybrać biżuterię dostosowaną do Państwa potrzeb, oczekiwań, okoliczności i możliwości. Wiemy, że kupowanie biżuterii nie jest sprawą łatwą, dlatego pomożemy dobrać odpowiedni rozmiar pierścionków i obrączek. W tym celu wysyłamy do klientów bezpłatne krążki pomiarowe, na podstawie których z łatwością wybiorą Państwo właściwą wielkość ozdoby.

GoldenDreams – sklep internetowy z biżuterią

to gwarancja 100% satysfakcji klientów

 

Stwarzamy możliwość zwrotu produktów zakupionych w naszym internetowym sklepie jubilerskim w okresie 3 miesięcy bez konieczności podawania przyczyn. Co więcej, zwroty realizujemy także w przypadku spersonalizowanych obrączek wykończonych grawerem. W ciągu 3 miesięcy od zakupu także bezpłatnie wykonamy powiększenie obrączek. Jeżeli zdecydują się Państwo na zmianę rozmiaru w okresie późniejszym usługę tę przeprowadzimy także gratis, jeśli będzie to możliwe w zakresie technologicznym. Jeśli nie – to zaproponujemy kupno identycznego produktu jubilerskiego po preferencyjnej cenie.

Indywidualne podejście do klienta, pomocny kontakt oraz solidna realizacja zamówień czynią z nas w pełni Rzetelną Firmę. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji. Do zakupów o wartości do 2.000 zł nie pobieramy zaliczek.

Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na sugestie i oczekiwania. Z przyjemnością służymy doświadczeniem i pomocą w zakresie wyboru biżuterii, która spełni Wasze oczekiwania.  Obsługę klienta prowadzimy przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy szybki kontakt – odpowiadamy zazwyczaj w ciągu kilku/kilkunastu minut.