Dajemy Tobie

imageJesteśmy tak pewni jakości naszych wyrobów, że dajemy Ci prawo do bezproblemowego zwrotu nie używanego towaru ciągu 3 miesięcy od otrzymania produktu.

W przeciwieństwie do innych sklepów nie ograniczamy Cię w żaden sposób. Zwrot ten dotyczy również obrączek z grawerem wewnątrz.

image

image

Zwracamy bardzo dużą uwagę do wysokiej jakości sprzedawanych i wykonywanych przez nas obrączek i biżuterii. W przypadku mało prawdopodobnej wady któregokolwiek z naszych wyrobów - wymienimy go lub naprawimy kompletnie bezpłatnie.

Nasza gwarancja obejmuje wszelkie wady wyrobu powstałe w czasie jego produkcji. Nie pokrywa ona uszkodzeń obrączek i biżuterii powstałych na wskutek niewłaściwego użytkowania i normalnego zużycia wyrobów.

image

image

Oferujemy Ci bezpłatną wysyłkę obrączek i biżuterii na terenie całej Polski.

image

image

Jeśli nie znasz rozmiaru swojego palca - wyślemy Ci bezpłatny próbnik rozmiarów.

Próbnik nie musi być zwrócony - możesz go zatrzymać. Próbnik wysyłany jest na nasz koszt.

image

image

Na sprzedawanych przez nas obrączkach warto wygrawerować wewnątrz podaną przez Ciebie sentencję (np. imiona i datę ślubu). Usługę taką wykonamy dla Ciebie całkowicie bezpłatnie.

To Ty wybierasz czcionkę graweru oraz podajesz jego treść.

image

image

Obrączki ślubne i biżuterię zapakujemy w gustowne opakowanie. Jest ono dodawane gratis do każdego sprzedanego przez nas wyrobu.

Przesyłka będzie również solidnie zabezpieczona. Tak aby nie martwić Cię możliwością uszkodzenia w transporcie.

Promocje

Producenci

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie